Tiyatro

Tiyatro, insanı insana insanca ve insan ile anlatan bir sanat dalıdır. Bu bölümde, diğer bölümlerde olduğu gibi üniversitelere, konservatuvarlara, kendi alanında mesleğe öğrenci yetiştirilir. Oyunculuk, toplu oyunculuk, ses ve konuşma (Diksiyon, artikülasyon) eğitimi gibi alan dersleri verilir.

Devam Et

Müzik

Piyano zorunlu derstir. Öğrenci, ayrıca kendi isteği ile ikinci bir ana çalgıyı öğrenerek çalmak durumundadır. (Keman, Viyola, Gitar…vb) Bu bölümde öğrencilerin; üniversite, konservatuvar için veya meslek olarak seçtiklerinde kendilerine yetecek olan tüm teorik ve uygulamalı alan bilgisine sahip olacak biçimde yetişmeleri sağlanır.

Devam Et

Resim

Resim bölümünde ders programlarına uygun olarak konular işlenirken, öğrencilerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda bilgi ve becerileri geliştirilir. Yenilikleri izlemeleri, yeni teknik, renk ve biçimlerle özgün çalışmalar ortaya koymaları sağlanır.

Devam Et

Sinema & TV

Sinema/TV bölümünde üniversite ve meslekte temel olan yapımcı ve yönetmen, görüntü yönetmeni, dijital kurgu ve kameraman olabilecek; video art, fotoğraf çalışmaları, senaryo ve metin yazarlığı yapabilecek öğrenciler yetiştirilir.

Devam Et

Etkinlikler

Tümü

Duyurular