Kültür Öğretmenlerimiz

 Ayşenur BEYAZ - FELSEFE ÖĞRETMENİ

1993 doğumlu olan Ayşenur Beyaz, Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji bölümünden dereceyle mezun olmuştur, Eğitiminin 3. Yılını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde okumuştur. Pedagojik formasyon, etkili iletişim, diksiyon sertifikaları mevcuttur. Çocuklarla ilgili birçok gönüllü projede yer almaya devam etmektedir. 2017 Ocak ayından bu yana okulumuzun Halkla İlişkiler Uzmanı olan Ayşenur Beyaz, yeni eğitim-öğretim yılında Felsefe Öğretmeni olarak da görev yapmaya başlamıştır. 

 


 

 Sevdenur DÜĞENCİ - OKUL PSİKOLOJİK DANIŞMANI ve REHBERLİK ÖĞRETMENİ

Sakarya doğumlu aslen Karabüklü olan Sevdenur Düğenci Safranbolu Anadolu Lisesinden 2013 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. İngiltere'de ve Bosna Hersek'te yabancı dil eğitimi alarak kendisini geliştirmiştir. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Aynı zamanda Lisans öğrenimi sırasında bir çok gönüllü proje de yer almış ve projeleri hayata geçirmiştir. 

 


 

 Sibel ŞAHİN - TARİH ÖĞRETMENİ

1991 İstanbul doğumlu olan Sibel ŞAHİN , Üsküdar İMKB Kız Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri/ Web Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünü kazanarak, 2015 yılında sınıf ikincisi olarak mezun olmuştur. Son sınıf öğrencisiyken Pedagojik Formasyon Eğitimini yine kendi üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi'nden almıştır. İngilizce ve Osmanlıca bilmektedir. Bir Etüt merkezinde kısa süreli çalıştıktan sonra Hacı Rahime Ulusoy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tarih öğretmenliği yapmıştır. 

 


 

 Azize DÖNMEZ - KİMYA ÖĞRETMENİ

1992 İstanbul doğumlu olan DÖNMEZ, Bahçelievler Kemal Hasoğlu Lisesi’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Balneoloji laboratuarında stajını tamamlamıştır.

2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyon eğitimi almıştır. 2015-2017 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Anabilim Dalında Fizikokimya yüksek lisansı yapmıştır. İki yıl süreyle Özel Güngören Bilge Temel Lisesi’nde Kimya Öğretmeni olarak görev yapmıştır. Uluslararası dergilerde yayımlanan bir bildirisi, yüksek lisans tezinden üretilen bir projesi bulunmaktadır.

 


 

 Eyüp BULUT - COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

1991 doğumlu olan BULUT, Üsküdar Çengelköy Lisesi'nden 2009 yılında mezun olmuştur. Üniversite eğitimine Sakarya Üniversitesi'nde devam eden BULUT, 2012-2013 döneminde Ostrava University Human Geography and Regional Development bölümünde eğitim görmüştür. 2014 yılında TÜBİTAK kapsamında gerçekleşen Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Doğal Afetler Analizi Projesinde yer almıştır. 

Daha önce çeşitli dershaneler ve Kandilli Kolejleri'nde Coğrafya Öğretmeni olarak çalışan BULUT 2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde coğrafya eğitimi vermeye başlamıştır.

 


 

 Hilal TÜRKER - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

1992 Rize doğumlu olan Hilal Türker , Kandilli Kız  Lisesi'nden 2010 yılında mezun olmuştur. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl içinde Yıldız Teknik Üniversitesinden Pedagojik Formasyon eğitimini almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesinde Eğitm Programları ve Öğretimi alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. İngilizce ve Osmanlıca bilmektedir. Daha önce  Hacı Rahime Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesinde çalışmıştır. 

 


 

 Cemre Seren KÜÇÜK - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

1990 Yalova doğumlu olan Cemre Seren Küçük,Yalova Koleji'nden 2009 yılında mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi'nde Türk Dili ve edebiyatı bölümünü tamamlayıp;aynı üniversitede 2015 yılında Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır.İngilizce ve Osmanlıca bilmektedir.Etkili konuşma ve diksiyon,yaratıcı drama,takım çalışması ve yönetimi,etkili iletişim becerileri üzerine sertifakalar almıştır.Prof. Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi,Fil Birebir Eğitim Merkezi,Teknovadi Dahi Çocuk Merkezi,İki Eylül Dershanesi ve Pi Analitik Dershanesinde çalışmıştır.

 


 

 Nihat KUYUMCUOĞLU-FİZİK ÖĞRETMENİ

1955 Edirne’de doğumlu olan KUYUMCUĞOLU, İlk, orta, lise - üniversite eğitimini Edirne’de tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde 2 öğretim yılı Fizik - İngilizce kurslarına katıldıktan sonra çeşitli özel eğitim kurumlarında İngilizce Fizik Öğretmenliği hizmetlerinde bulunmuştur. 1999-2004 yılları arasında devlet okullarında öğretmenlik görevini yapmıştır. 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılı sonunda Kadir Has Anadolu Lisesi'nden emekli olduktan sonra öğretmenlik hayatına çeşitli özel eğitim kurumları ve dershanelerde devam etmektedir.

 


 

 Pınar Tuğçe SEZER – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

1986 Bursa doğumlu olan SEZER, Bursa Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi'nden 2004 yılından mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü'nden 2010 yılında mezun olmuştur. 2010-2012 Eğitim-Öğretim döneminde Yeditepe Üniversitesi'nde Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Denetimi ve Yönetimi Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. İngilizce ve Osmanlıca bilmektedir. Çağdaş liderlik, Etkin takımlar, iletişim-geri bildirim, topluluk karşısında ve motivasyon sertifikaları almıştır. Daha önce İstek Vakfı, Derce Kolejleri'nde ve özel dershanelerde çalışmıştır. 2015 yılından beri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde çalışmaktadır.

 


 

 Selvare SAĞLAMDEMİR - BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

1991 İstanbul doğumlu olan SAĞLAMDEMİR 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği'nden mezun olmuştur. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ön lisans programını bitirmiştir. Daha önce Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi'nde Biyoloji öğretmeni olarak çalıştıktan sonra İkinci yılında Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde görevine devam etmektedir. 2011 yılında Eyof kapsamında yapılan olimpiyatlara katılmıştır. Çeşitli kişisel gelişim sertifikalarına sahip olan SAĞLAMDEMİR, 2013 yılında Moleküler Biyoteknoloji ve Genetik konulu bahar okulu'na katılıp poster sunumu yapmıştır.

 


 

 Ahmet SARIALİ - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

1954 yılında Trabzon-Vakfıkebir ilçesinde doğan SARİALİ, 1973 yılında Trabzon İ.H. Lisesi'nden, 1979 yılında İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü'nden (İlahiyat) mezun olmuştur. 1974-1980 yılları arasında din görevlisi olarak çalışmıştır. 1980-2000 yılları arasında çeşitli okullarda öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra 2000 yılında emekli olmuştur.

 


 

 Semih TURAN - BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

1990 İstanbul doğumlu olan TURAN, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Üniversite yıllarında 2 yıl fitness antrenörlüğü yapmıştır. Mezun olduktan sonra otizmli çocuklarla 1 yıl spor eğitmeni olarak çalışmıştır. Anadolu Üniversitesi'nden Badminton Antrenörlüğü belgesini aldıktan sonra aynı zamanda kendi branşı olan temis derslerine devam etmektedir.. Öğrencilik yıllarının yaz aylarında Irmak Okulları’nın Yaz Spor Okullarında tenis ve futbol antrenörlüğü yapmıştır. Mezun olduktan sonra stajını yine Irmak Okulları’nda yapmış ve 2015 yılında formasyonunu tamamlamıştır. 2015’ten beri okulumuzda Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 


 

 Mehmet ERÜSTÜNDAĞ - MATEMATİK ÖĞRETMENİ

1975 Burdur doğumlu olan ERÜSTÜNDAĞ, lise eğitimini Burdur’da tamamlamıştır. 1993 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü'nü kazandıktan sonra 1997 de üniversiteden mezun olmuştur. 1997 yılından beri özel kurumlarda çalışmaktadır.

 


 

 Mertcan ÇAKAR – BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

1991’de Karabük’te doğan ÇAKAR, 2016 yılının haziran ayında Karabük Üniversitesi  Besyo Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Voleybol ve Wellness  Antrenörlüğü belgeleri  de bulunan ÇAKAR, okulumuzda çalışmaya başlamadan önce Karabük Necip Fazıl Kısakürek Ticaret Meslek Lisesi’nde  stajyer öğretmen olarak görev almıştır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi
Facebook Twitter Instagram Youtube
MADE IN WEB | Web tasarim ve yazilim hizmetleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2016