İdari Kadro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okul Müdürünün Mesajı

Sevgili Öğrenciler ve Saygıdeğer Veliler,

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde  üniversal bir anlayışla  akademik  hedefler belirlerinir. Buna paralel olarak  öğrencilerin fiziksel ve duyuşsal,  yeteneksel gereksinimleri dikkate alınarak  sosyal etkinlikler, sosyal kulüpler, sosyal  sorumluluk projeleri ve kariyer hedefleri planlanır.

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde, çağdaş eğitim anlayışıyla kültürel yozlaşmaya asla izin verilmez. Kurumsal dokusuyla öğrencinin sosyolojik psikolojik sorunlarıyla ilgilenilir ve   kaynağında sounlar çözümlenir . Öğrenciler kendilerini  olumsuz etkileyen tüm etkenlerden uzak tutularak,    güvenli, sağlıklı, olumlu rol modellerle birey olma sürecinin olumlu tamamlaması sağlanılır.. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi akademik kadrosu mesleki kariyerlerini geliştiren, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşam felsefesi gören bir kadrodur.  Özel Moda Mimar   Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılına iddialı olarak hazırlanırken öğrencilerini mutlu, güvenli, hedefe odaklı olarak yetiştirir. Öğrenciyi Türk toplumunun aile yapısına uygun yetiştirebilmek amacıyla değerler eğitimi verilerek ülkesinin geleneksel  değerlerini benimsemiş     bireyler olarak yetiştirilmesi sağlanır. Evrensel dünya görüşüyle de dil, din, ırk farkı gözetmeksizin topluma yararlı bireyler yetiştirilmesi  amaçlanır.. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ,Öğrenciyi varlaştıran Okul - Aile – Çevre üçgeni ile Öğrenci iletişimini en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerin akademik gelişimlerine paralel olarak öğrencilerine sosyal, duyuşsal ve kültürel  alanlarda da destek olmayı ilke olarak kabul edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Teknolojinin tüm imkanlarını öğrencinin hizmetine sunmayı,  eğitim öğretim programlarıyla da başarıyı  hedeflenen noktalara  ulaştırmayı gaye edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Türkiye Cumhuriyetinin ulusal değerleri  rehberliğinde öğrencilerini laik ,demokratik ,çağdaş hukuk devleti anlayışıyla , araştırmacı, problem çözebilen, bilgi üretebilen, dijital okur yazarlığı olan, işbirliğine yatkın, eleştirel düşünebilen, iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirmeyi taahhüt eder.

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tüm öğrencilerimize akademik unvan kazandırmayı amaçlıyor ve hiçbir başarısızlığın altına imza atmamayı taahhüt ediyor..Erken kayıt avantajlarıyla tüm öğrencileri bu okulla bütünleşmeye davet ediyorum.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                          Saygılarımla

                                                                                                                                                                                                                                                        Mahmut AĞAR

 

 


 

 

  Semih TURAN - MÜDÜR YARDIMCISI

 

1990 İstanbul doğumlu olan TURAN, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Üniversite yıllarında 2 yıl fitness antrenörlüğü yapmıştır. Mezun olduktan sonra otizmli çocuklarla 1 yıl spor eğitmeni olarak çalışmıştır. Anadolu Üniversitesi'nden Badminton Antrenörlüğü belgesini aldıktan sonra aynı zamanda kendi branşı olan temis derslerine devam etmektedir.. Öğrencilik yıllarının yaz aylarında Irmak Okulları’nın Yaz Spor Okullarında tenis ve futbol antrenörlüğü yapmıştır. Mezun olduktan sonra stajını yine Irmak Okulları’nda yapmış ve 2015 yılında formasyonunu tamamlamıştır. 2015’ten beri okulumuzda Müdür Yardımcılığı ve Beden Eğitimi-Spor öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

 


 Ayça GÜNER-ÖĞRENCİ İŞLERİ

 

1990 doğumlu olan Ayça Güner, Bilgisayar Programcılığından mezun olmuştur. Grafik Tasarım ve Çocuk Gelişimi sertifikaları alarak kendini geliştirmiştir. Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümü okuyarak eğitimine devam etmektedir. 2016 Nisan ayından bu yana okulumuzda Öğrenci İşleri olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

 


  Gülbahar AÇİN - HALKLA İLİŞKİLER 

 

1990 doğumlu olan Gülbahar Açin, İngilizce Felsefe bölümünden derece ile mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca kültür, sanat estetik okumaları gerçekleştirmiştir. 2012 yılında sanat hayatına devam etmek Roma/İtalya’ya yerleşmiştir. Burada birincilikle Università degli Studi di Roma "Tor Vergata" da Beni Culturali e Territorio bölümünde Müzik Felsefesi alanında doktora eğitimine başlamıştır. Aynı zamanda kanun sanatçısı olan Gülbahar Açin, ünlü bestekâr Maestro Federico Bonetti Amendola ile ülke genelinde ve büyükelçiliklerin bünyesinde birçok müzikal, opera ve sanatsal projelere imza atmıştır. Roma’da AER ARTS’da proje yöneticisi ve sanat yönetmeni olarak birçok başarılı projeye imza atmıştır. İngilizce, İtalyanca ve Osmanlıca bilmektedir. 2017 Ocak ayından bu yana okulumuzun Halkla İlişkiler Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

 


  Ece KARATAŞ - GRAFİK ve SOSYAL MEDYA UZMANI / HALKLA İLİŞKİLER

 

1996 doğumlu olan Ece Karataş, FMV Işık Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden dereceyle mezun olmuştur. Eğitim dönemi içerisinde 2 sergiye katılım gösterip, animasyon, typography, web tasarım, kurumsal kimlik vb. alanlarda kendini geliştirmiştir. Tipografi ve Web Tasarımı üzerine sertifikaları mevcuttur. Çocuklarla ilgili gönüllü projelerde yer almaya devam etmektedir. 2017 Kasım ayından bu yana okulumuzda Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Uzmanı ve aynı zamanda Halkla İlişkiler olarak görev yapmaktadır.

 

Portfolio: www.behance.net/ekarataas

 

 


  Ayşenur BEYAZ - HALKLA İLİŞKİLER 

 

1993 doğumlu olan Ayşenur Beyaz, Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji bölümünden dereceyle mezun olmuştur, Eğitiminin 3. Yılını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde okumuştur. Pedagojik formasyon, etkili iletişim, diksiyon sertifikaları mevcuttur. Çocuklarla ilgili birçok gönüllü projede yer almaya devam etmektedir. 2017 Ocak ayından bu yana okulumuzun Halkla İlişkiler Uzmanı olan Ayşenur Beyaz, yeni eğitim-öğretim yılında Felsefe Öğretmeni olarak da görev yapmaya başlamıştır. 

 

 

 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi
Facebook Twitter Instagram Youtube
MADE IN WEB | Web tasarim ve yazilim hizmetleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2016