İdari Kadro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okul Müdürünün Mesajı

Sevgili Öğrenciler ve Saygıdeğer Veliler,

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde  üniversal bir anlayışla  akademik  hedefler belirlerinir. Buna paralel olarak  öğrencilerin fiziksel ve duyuşsal,  yeteneksel gereksinimleri dikkate alınarak  sosyal etkinlikler, sosyal kulüpler, sosyal  sorumluluk projeleri ve kariyer hedefleri planlanır.

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde, çağdaş eğitim anlayışıyla kültürel yozlaşmaya asla izin verilmez. Kurumsal dokusuyla öğrencinin sosyolojik psikolojik sorunlarıyla ilgilenilir ve   kaynağında sounlar çözümlenir . Öğrenciler kendilerini  olumsuz etkileyen tüm etkenlerden uzak tutularak,    güvenli, sağlıklı, olumlu rol modellerle birey olma sürecinin olumlu tamamlaması sağlanılır.. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi akademik kadrosu mesleki kariyerlerini geliştiren, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşam felsefesi gören bir kadrodur.  Özel Moda Mimar   Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılına iddialı olarak hazırlanırken öğrencilerini mutlu, güvenli, hedefe odaklı olarak yetiştirir. Öğrenciyi Türk toplumunun aile yapısına uygun yetiştirebilmek amacıyla değerler eğitimi verilerek ülkesinin geleneksel  değerlerini benimsemiş     bireyler olarak yetiştirilmesi sağlanır. Evrensel dünya görüşüyle de dil, din, ırk farkı gözetmeksizin topluma yararlı bireyler yetiştirilmesi  amaçlanır.. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ,Öğrenciyi varlaştıran Okul - Aile – Çevre üçgeni ile Öğrenci iletişimini en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerin akademik gelişimlerine paralel olarak öğrencilerine sosyal, duyuşsal ve kültürel  alanlarda da destek olmayı ilke olarak kabul edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Teknolojinin tüm imkanlarını öğrencinin hizmetine sunmayı,  eğitim öğretim programlarıyla da başarıyı  hedeflenen noktalara  ulaştırmayı gaye edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Türkiye Cumhuriyetinin ulusal değerleri  rehberliğinde öğrencilerini laik ,demokratik ,çağdaş hukuk devleti anlayışıyla , araştırmacı, problem çözebilen, bilgi üretebilen, dijital okur yazarlığı olan, işbirliğine yatkın, eleştirel düşünebilen, iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirmeyi taahhüt eder.

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tüm öğrencilerimize akademik unvan kazandırmayı amaçlıyor ve hiçbir başarısızlığın altına imza atmamayı taahhüt ediyor..Erken kayıt avantajlarıyla tüm öğrencileri bu okulla bütünleşmeye davet ediyorum.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                          Saygılarımla

                                                                                                                                                                                                                                                        Mahmut AĞAR

 

 

 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi
Facebook Twitter Instagram Youtube
MADE IN WEB | Web tasarim ve yazilim hizmetleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2016