İdari Kadro

    

İDARİ KADRO

 

  • Okul Müdürü - Salih EROL 

1975 yılında Üsküdar'da doğan Salih EROL, lise eğitimini Haydarpaşa Teknik Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1994 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünü kazanarak 1998 yılında başarıyla mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından çeşitli sektörel alanlarda deneyim kazanan Erol, 2001 yılında öğretmenlik kariyerine başlamıştır. Önde gelen eğitim kurumlarında 6 yıl Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapması ardından 8 yıl İlköğretim Müdür Yardımcısı ve 5 yıl Lise Okul Müdürlüğü yapmıştır. Kendisi ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada proje danışmanlığı yaparak çok sayıda ödülü kurumuna kazandırmıştır. 2010 yılından bu yana uluslararası bir çevre projesi olan Eko-Okullar'ın İstanbul koorninatörlüğünü sürdürmektedir.  2019-2020 Eğitim Öğretim yılı itibariyle Okul Müdürü olarak başladığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde halen göreve devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


 

  • Müdür Yardımcısı - Murat ALPAY
    18 Mart 1995 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl içerisinde Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi’ni tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi’nde Eğitim Danışmanlığı, Eğitim Koçluğu ve Zeka Oyunları sertifikalarını başarıyla tamamlamıştır. 2019 yılında kurumumuzda öğretmenlik yapmaya başlamış, 2021 yılından itibaren Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Çeşitli kültürel ve sosyal organizasyonlarda, ulusal ve uluslararası projelerde görev almaktadır.           


 

Okul Müdürünün Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler ve Saygıdeğer Veliler,

 

Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde üniversal bir anlayışla  akademik  hedefler belirlerinir. Buna paralel olarak  öğrencilerin fiziksel, duyuşsal ve yeteneksel gereksinimleri dikkate alınarak sosyal etkinlikler, sosyal kulüpler, sosyal sorumluluk projeleri ve kariyer hedefleri planlanır.

 

Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde, çağdaş eğitim anlayışıyla kültürel yozlaşmaya asla izin verilmez. Okulumuz kurumsal dokusuyla öğrencinin sosyolojik ve psikolojik sorunlarıyla ilgilenilir ve kaynağında çözümlenir. Öğrenciler kendilerini  olumsuz etkileyen tüm etkenlerden uzak tutularak, güvenli, sağlıklı, olumlu rol modellerle birey olma sürecinin olumlu tamamlaması sağlanılır.. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi akademik kadrosu mesleki kariyerlerini geliştiren, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşam felsefesi gören bir kadrodur.  Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi  öğrencilerini mutlu, güvenli, hedefe odaklı olarak yetiştirir. Öğrenciyi Türk toplumunun aile yapısına uygun yetiştirebilmek amacıyla değerler eğitimi verilerek ülkesinin geleneksel  değerlerini benimsemiş bireyler olarak yetiştirilmesi sağlanır. Evrensel dünya görüşüyle de dil, din, ırk farkı gözetmeksizin topluma yararlı bireyler yetiştirilmesi  amaçlanır... Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi, Öğrenciyi varlaştıran Okul - Aile – Çevre üçgeni ile Öğrenci iletişimini en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

 

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerin akademik gelişimlerine paralel olarak öğrencilerine sosyal, duyuşsal ve kültürel  alanlarda da destek olmayı ilke olarak kabul edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Teknolojinin tüm imkanlarını öğrencinin hizmetine sunmayı,  eğitim öğretim programlarıyla da başarıyı  hedeflenen noktalara  ulaştırmayı gaye edinir. Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Türkiye Cumhuriyetinin ulusal değerleri  rehberliğinde öğrencilerini laik, demokratik, çağdaş hukuk devleti anlayışıyla , araştırmacı, problem çözebilen, bilgi üretebilen, dijital okur yazarlığı olan, işbirliğine yatkın, eleştirel düşünebilen, iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirmeyi taahhüt eder.

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tüm öğrencilerimize akademik unvan kazandırmayı amaçlıyor ve hiçbir başarısızlığın altına imza atmamayı taahhüt ediyor, erken kayıt avantajlarıyla tüm öğrencileri bu okulla bütünleşmeye davet ediyorum...

 

Saygılarımla...

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi
Facebook Twitter Instagram Youtube
MADE IN WEB | Web tasarim ve yazilim hizmetleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 2021